Joe Dispenza w swojej książce “Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał” pokazuje, że każdy ma w sobie ukrytą moc, która warta jest odkrycia. Dzięki niej nasze życie kompletnie się odmieni i wejdzie na wyższy poziom. Jak odkryć tę moc? Jak sprawić, żeby nasz mózg działał w w taki sposób, żeby życie układało się po naszej myśli?

Jak człowiek może wpłynąć na swoją rzeczywistość?

Czy naprawdę jesteśmy w stanie wpływać na nasze życie i świadomie je kreować? Wielu ludzi uważa, że ich życie jest z góry zaplanowane i nieważne co zrobią i tak nic się nie zmieni. Jakby nad nimi krążyła niewidzialna siła i kazała każdego dna działać w ten, czy inny sposób. Czy naprawdę nie mamy na nic wpływu, a nasze życie musi każdego dnia wyglądać tak samo? Joe Dispenza uważa, że nie. Autor książki “Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał” uważa, że każdy ma w sobie moc, dzięki której może kreować swoją rzeczywistość. Każdy z nas może robić to na co ma ochotę, realizować siebie, a każdy dzień może wyglądać inaczej. Jak zacząć funkcjonować tak, aby nasze marzenia się spełniały, a wszechświat był nam przychylny? Dzięki tej książce dowiemy się jak wykorzystać ukryty w nas potencjał. 

Naukowe fakty

To, o czym pisze Dispenza w swojej książce zostało udowodnione w badaniach naukowych. Badania oparte na fizyce kwantowej pokazują, że każdy jest w stanie zmienić procesy chemiczne, które zachodzą w mózgu w taki sposób, by jego życie zaczęło się zmieniać. Ta książka sprawi, że odkryjemy moc własnego umysłu i rozwiniemy ją do tego stopnia, że każdy dzień będzie nowym, ciekawym wyzwaniem. 

Kim jest Joe Dispenza?

Dr Joe Dispenza jest absolwentem biochemii na Uniwersytecie Rutgersa. Ma także licencjat w dziedzinie nauk ścisłych, w tym także neurobiologii. Jest doktorem chiropraktyki i autorem wielu książek, które pokazują jak działa nasz mózg i co możemy zrobić, żeby wykorzystać w pełni jego potencjał. Do jego najbardziej znanych książek należą: “Jak przeprogramować swój mózg”, “Efekt placebo” oraz “Jak zerwać z nałogiem bycia sobą”.