Samoleczenie? Wpływanie na swoje emocje i otoczenie? Poznanie źródła nieskończonej energii? Dokładne poznanie swojej egzystencji? Brzmi ciekawie? To zapraszam do poniższej lektury.

 

Ludzka nadprzyrodzoność

Doktor Joe Dispenza jest autorem książki ”Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał (duży wybór na stronie www.taniaksiazka.pl)”, która pomogła już tysiącom ludzi na całym świecie ”przeprogramować” swój mózg, aby mogli doświadczać nieograniczonych możliwości w życiu. Publikacja ta zakłada, że ludzie są nadprzyrodzeni z natury. Odpowiednie poinstruowanie pozwala uwolnić głęboko utkwiony potencjał, aby dostrzegać rzeczywistość bardziej mistycznie. Tutaj nauka łączy się ze starożytną mądrością. To dużo więcej niż sama podświadomość. To wyższy stan świadomości i połączenie z wyższą energią.

 

Metody i terapie zawarte w bestseller’owej pozycji ”Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał” Joe’ja Dispenzy opracowano na podstawie badań z dziedzin fizyki kwantowej, neuronauki i duchowości. Dzięki nim niezwykle proste stało się pozbycie blokad nałożonych na każdego człowieka w przeszłości. Ta książka do podróż do wnętrza siebie. Poznaj, czym jest prawdziwe szczęście i wykreuj przyszłość, o której marzysz. Zmień siebie, a zmieni się życie wokół Ciebie. Możesz nauczyć się z niej, jak dostrajać się do korzystnych częstotliwości Wszechświata, być bardziej spójnym z tymi energiami i być bardziej świadomym na co dzień.

 

Kim jest Joe Dispenza?

Joe Dispenza jest doktorem i badaczem chemii i funkcji mózgu, procesów: neurofizjologicznych, pamięci oraz starzenia się. W związku z zakresem własnych zainteresowań bada również zjawisko spontanicznych uzdrowień z ciężkich chorób, które w powszechnej opinii uznawane są za niewyleczalne. Badania te prowadzi razem z naukowcami. Obserwacje, zapiski, dane rejestruje na specjalistycznych instrumentach. Pomaga ludziom w walce z ich przewlekłymi chorobami. Swoją wiedzą i doświadczeniem zaraża ludzi na całym świecie, najczęściej poprzez wykłady i książki. Najpopularniejszą jest Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał”. Jako wykładowca jest przekonany, że każda osoba ma szczególny potencjał i nieograniczone możliwości.